Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos roller mi a hiba?

Elektromos roller mi a hiba?

Figyelt kérdés
Üdv van egy nemtudom mien tipusu e. Rollerem ami valamiért még ugy se akar menni, hogyha nem ülök rajta. (nem a kis álós fajtárol van szo) maga a motor megy mert ha a hátulját felermelem akkor pörög a kerék. Aksi hibára gondolok mert hamar lemerül de ami érdekes, hogyha töltön van akkor se indul el. Mi lehet a gomd az aksin kivül?
2011. júl. 6. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem leégett az elektromotor
2011. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha leégett akkor elméletileg akkor sem tud forogni amikor felemelem de nem igen értek hozzá mennyi az eséj hogy ez a baja. (a helyesirási hibákert bpcsi telorol irtam.)
2011. júl. 7. 14:08
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Telón is van l, meg y betű. Amúgy meg vidd el egy szervizbe.
2011. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi azt hisze az lesz egyébként kissé fura nekem telorol irni nem szoktam de nem voltam gépközelbe.

Köszi mégegyszer...

2011. júl. 8. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!