Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Abszolút kezdő vagyok, szeretn...

Abszolút kezdő vagyok, szeretnék egy Nikon vagy Canon fényképezőgépet. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok :), imádok képeket csinálni de csak egy ósdi digitálisom van, szóval akarok egy igazi gépet, persze csak hobby szinten használnám. Szeretnék természetképeket készíteni, sok fekete-fehér fotót, modellfotót a tesómról, ilyesmi.

Tudom, hogy ezek a dolgok bonyolultak, nem ilyen egyszerűen működnek és tanulni kell, hogy valaki értsen hozzá. Olvasgattam is, de nagyon nem "vágom" még a tükörreflexet meg az objektívméretet. :D


2011. júl. 13. 13:02
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még fesztiválokon, koncerteken szeretnék fényképezni :)
2011. júl. 13. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyit szeretnél rászánni, (ill. mennyit tudsz) , meg attól, hogy mennyire szeretnéd ezt TOVÁBBRA is folytatni. Hány éves vagy?

[Hogy a kérdésre válaszoljak, Nikon!]

Viszont hogyha ennyi mindent szeretnél fényképezni, akkor viszont nem elég egy "szappantartó", hanem valami erősebb, pl. egy bridge, vagy ha már tényleg vágod a pitét akkor lehet tükörreflexes is.

De TE tisztában vagy a fényképezőgépek áraival?

A tükörreflexesek kb. 100 000 Ft-nál kezdődnek.

Üdv.:..

2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2O éves vagyok és kb. 1OO-13O ezret szánnék rá maximum. Akkor milyen legyen? Olvasni fogok róla meg minden, de először kellene tudnom, hogy milyet ajánlotok

Köszi szépen!

2011. júl. 13. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[A legelső válaszoló vagyok]

Én ezt ajánlanám, ez megfelel minden célnak amit szeretnél, ill. amit leírtál, és ez egy nagyon jó, és megbízható gép.

Majd később lehet, hogy szükséged lesz egy nagyobb objektívre, de egyenlőre szerintem ezzel is menne minden.

Ez így, ahogy van jó.

2011. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszodat!!! Akkor ez lesz. :)
2011. júl. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!