Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » En sosem talalom mindig...

En sosem talalom mindig keresgelem a TV,vagy a DVD taviranyitojat..."Hol a taviranyito"? "Szivi nem lattad? " Mások is így vannak vele?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes,de en nemtom ti hogy vagytok vele de en sosem talalom mindig keresgelem a TV,vagy a DVD taviranyitojat... hiaba elotte egy percel tettem le:)Leginkabb az agyban fordul velem elo:)De a parom mindig tolem kerdi hol van,mert ugye az asszonynak mindent tudni kell:) Es anyu is mondja hogy o is egy oraig keresi mindig:)Kivancsi vagyok hogy masok is igy vannak e vele?
2009. ápr. 1. 03:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok! :D
2009. ápr. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, pl ha ágyazok akkor a plüss kutya alá rakom, vagy beágyazom, vagy leesik az ágy alá, vagy rajta ülök :D
2009. ápr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ránk nem jellemző, legalább az egyikünk 20cm-es pontossággal be tudja határolni mindig :)
2009. ápr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Távirányító, pizsamagatya, körömolló, könyv, telefon, kulcs, mindent leteszek valahova és 2 perc múlva már fogalmam sincs hol van, a páromtól kell mindig kérdezni aki már nagyon unja, de szerencsére mindig emlékszik és megmondja :) Szerintem ez valami agyi defektus lehet, esetleg genetikailag rosszabb a rövid távú memóriánk. Ja, férfi vagyok, de olvasom hogy nők is küzdenek ezzel a problémával.
2009. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Lehet kapni távirányítótartót, ez olyan mint egy ceruzatartó, több rekesszel, hasznos dolog. Nekem egy időben 2 távirányítóm volt mindenhez, hogy legalább egyet megtaláljak. :) ili
2009. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

4 távirányítónk van, egyet nem használunk (video), a többit rendszeresen. Mindig a párom kezében van, de ha elveszik, mindig én vagyok az, aki keresi.

Szerencsére a lányom még nem pakol, de már előre látom, h mi lesz akkor! :D

Érdekes, h mindig nekem kell(ett volna) látnom, h ő hova pakolta el!

5 hós kislány anyukája, ádáz távirányító kutató ;)

2009. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem szokott "eltűnni"
2009. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Huha, hát bizon yén is olyan vagyok, el akarok indulni , és akkor fél óra elmegy azzal, hogy keresem a kocsikulcsot, a pénzt, az iratokat stb .. Egy cseppet szétszórt vagyok, de hát istenem, nem a kulcs a legjelentősebb dolog az életemben. Rájöttem, rendet tenni se érdemes úgymond, mert a káoszban mindig emlékszem éppen mit hova vágtam le, de ha elteszek valamit, akkor az feltehetően örökre el is tűnik ... nem egy dolgom veszett már el így (sé évek óta nincs is meg).
2009. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nekünk van egy távirányítótartó, amit fel lehet akasztani mondjuk a radiátorra, vagy bárhova. Így a gond megoldva!
2009. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Amióta vettünk két, karfára (foteléra, ágyéra) tehető, ikeás távirányító-tartót, és használjuk is, nincs ilyen problémánk.
2009. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!