Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen indokot kell felhozni...

Polányi alexandra kérdése:

Milyen indokot kell felhozni hogy egy anyától elvegyék a gyermekét a bíróságon? Milyen jogai vannak az anyának?

Figyelt kérdés
ha valaki tud az segítsen!!
2011. júl. 26. 18:02
 1/9 anonim válasza:
A zártosztályról írsz?
2011. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem.csak vissza akarom kapni a fiamat!!!
2011. júl. 26. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ne az elektronikus eszközök témakörben tedd fel a kérdést...
2011. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyának sokkal több joga van Magyarországon,mint az apának! Nagyon nehéz bebizonyítani egy anyáról,hogy alkalmatlan a gyerek nevelésére. Még akkor is,ha full alkoholista vagy kábszerezik,netán prosti. Enélkül nem veszik el tőle a gyereket.
2011. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

O_O

Indok: Az anyja egy elmebeteg

2011. júl. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarod kapni,akkor az annyit jelent,hogy eddig a bíróság nem talált alkalmasnak a gyerek nevelésére. Csak akkor van esélyed,ha jelentősen megváltozott azóta a helyzeted.
2011. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok sem alkoholista se k... és nem is leszek amugy is még a biroság nem döntött arrol hogy kinél legyen a gyerekem én csak segitséget szeretnék kérni:( sajnálom ha ezt valaki félre érti már lassan két honapja nem láttam a fiamat nem tudok rola semmit mert az apa nem müködik együtt velem :(
2011. júl. 26. 18:25
 8/9 anonim válasza:
Fenyegesd őket meg, hogy ha nem lehet a tiéd a gyerek, rájuk küldöd Chuck Norris-t. Ez 100%-osan működik!
2011. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jo is lenne :)
2011. júl. 27. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!