Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásároltam a kisfiamnak egy...

Marci anyukája kérdése:

Vásároltam a kisfiamnak egy Eichhorn elektromos mozdonyt elvileg 4 funkciós, de nekem csak világít és se előre se hátra nem megy. Hibásat vettem vagy rosszul kezelem? Segítsen aki tud. Az elem tuti jó mert világít a mozdony első és hátsó lámpája.

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv! Nem adtak hozzá valamilyen használati útmutatót? Nekem volt egyszer ilyen nevezetű mozdonyom, ott én is nehezen tudtam kiigazodni, de végül a használati útmutatás segített nekem.
2011. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a leírás egyenlő a 0-val. Visszavittem a boltba és ott működött, vagyis kontakt hibás és azt mondták akkor vigyem vissza ha egyáltalán nem megy.

Azért köszönöm a segítséget.

2011. aug. 7. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg az eladót, hogy mutassa meg, hogy működik.
2013. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!