Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kezdő Geocaching rajongó...

Kezdő Geocaching rajongó vagyok, és kellene valami kezdő, egyszerű geocachingolásra való gps-s amivel biztos hogy megtalálom a ládákat. Mennyibe kerülnek az ilyen egyszerűbbek és miket kell róluk tudni? Melyikeket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
És azért bírja a strapát is. És ilyen 20-30 ezer forint alatt gondolkozok.
2011. aug. 20. 22:24
 1/5 anonim válasza:
Egyébként sok ládát gps nélkül is meg tudsz találni, de a legolcsóbb gpssel megtalálod bármelyiket (például bármelyik Garmin).
2011. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Megnéztem garmin honlapját, de nem volt 30000 alatti, de a boltban lehet hogy van (ha mindenképpen olcsót szeretnél, ajánlom a geko 201 és geko 101-et. ezek elég régiek, de geocachingolásra teljesen jók és olcsók is)
2011. aug. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!:)
2011. aug. 25. 13:18
 4/5 anonim válasza:
Mi GPS nélkül keresgéljük a ládákat és sztem így sokkal izgibb....Igaz előtte jól utánanézek a helynek neten, amerre megyünk. Térkép, mit érdemes megnézni, stb.
2012. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Androidos mobil + g:hu program. Ha van telefon, nem kell semmit beruházni; csak figyeljetek az akksira!
2012. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!