Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sodrott 2mm-es réz kábellel...

Sodrott 2mm-es réz kábellel szerelek kapcsoló aljzatokat és kapcsolót le kell fárasztanom a vezeték végeket vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
WTF?
2011. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem franc :)
2011. okt. 16. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a rosseb az a fárasztás?
2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hopsz bocsánat elírtam az fórasztás akart lenni ezer bocs
2011. okt. 16. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát FORRASZTÁSt akartál írni.


Fölösleges, jobbnak tartom az érvéghüvelyt. Gondolom az a 2-es is 2,5-es MT. Sima fogóval is össze lehet nyomni, nem kell érvégfogó, bár tecsóban kapsz azt is 200 Ft-ért, otthonra tökéletes.

2011. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fölösleges időpazarlás leforrasztani, inkább vegyél érvéghüvelyt és azt nyomd rá.2,5-es vezetékhez kérd mert 2-es nem létezik(vagy 1,5-öshöz, nem tudom nálad melyik van)
2011. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, nem kötözködésnek szánom, de akkor a kérdés valahogy így lenne magyarul, helyesen:


Sodrott 2mm-es réz kábellel szerelek kapcsoló aljzatokat és kapcsolót. Le kell forrasztanom a vezeték végeket vagy nem?


Én egyébként forrasztanám. (Bár lehet, hogy tényleg felesleges, csak én paranoiás vagyok...)

2011. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 16. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Pár db. érvéghüvely miatt felesleges elmenned a villanyszerelő boltba, ráadásul gondolom pár krimpelés miatt nem veszel 4-6 ezerért krimpelő fogót. Forraszd le. Vil. szer.
2014. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!