Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon EOS 1000D fényképezőgépe...

Canon EOS 1000D fényképezőgépet szeretnék venni alap obival. Ezt be tudom szerezni boltból? Ha igen, melyikből?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem először megnézni azt, amiért 100+ ezer forintot kiadok és azt sem szeretném ha szállítás közben megsérülne a gép. Vagy jóval olcsóbban kijönnék, ha inkább neten rendelném meg? Hol tudnám ezt jó áron és megbízhatóan megtenni? Valakinek tapasztalatok esetleg?
2011. okt. 23. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
1000D-t már nem nagyon kapsz, csak 1100D-t. Javaslom a 220Volt-ot, általában ők a legolcsóbbak, normális a garanciális kiszolgálás és van boltjuk, ahova bemehetsz a cuccért Pesten és Szegeden is.
2011. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a media marktban lehet kapni , ismim is ott vette 1 hónapja akkor volt vmi akció rajta most hogy van e azt nem tudom...
2011. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hali, ha érdekel nekem van egy használt 1000D-m kiváló karcmentes állapotban! 85 ezer ft-ér ha érdekelne esetleg írj!
2011. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!