Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canonból milyen fényképezőgépe...

Canonból milyen fényképezőgépet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek fotózni. Igazi hobbi ez nekem. Éveken át volt egy Canon PowerShot S5IS gépem, amivel maximálisan meg voltam elégedve. Egyetlen hátránya volt, mégpedig az, hogy egy nagy gép volt, és néha kicsit macerás volt magamnál tartani, de ezt leszámítva egy csúcsszuper készülék volt, gyönyörű fotókat készítettem vele. Viszont néhány hónappal ezelőtt valamilyen oknál fogva meghibásodott. Vakuval továbbra is jó képeket csinál, de amikor vaku nélkül akarok fotózni (általában vaku nélkül szeretek fotózni, főleg nappal.. :-) ), akkor mikor exponálok, elsötétedik a kép. Nem teljesen, de eléggé ahhoz, hogy ne lehessen normális képet csinálni. Nem tudom, mi baja lehet. Volt, aki azt mondta, a CCD-je romlott el, de ez szerintem valószínűtlen, mert akkor még fotózni se tudnék vele. Mások szoftverfrissítést ajánlottak, mondván: jobb lesz, mint új korában. Hát, nem tudom, mi az igazság, de én úgy döntöttem, szeretnék venni egy új gépet. (tudniillik ez céges gép volt..). Anyagilag eléggé össze kellett húznom a nadrágszíjat az elmúlt hónapokban, és sajnos nem tudok kidobni egy új gépért csak úgy pl. 100 000 vagy 150 000 forintot, viszont most meg eléggé nélkülözöm a fotózást. Mindenképpen szeretnék venni egy gépet, csak nem mindegy, mennyiért. Mit ajánlanátok? A Canon mellől nem tágítok, mindenképp ilyen gépet tervezek venni. Tippek?
2011. okt. 24. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
1100D + 18-55 IS? Szerény belépő a tükrös világba, de legalább olcsón bent vagy. Később lehet fejleszteni is, és a 18-55-öt egyébként sem kell szégyellni.
2011. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!