Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet megállapítani...

Hogy lehet megállapítani töltőkről (vagy legalábbis mobiltöltőre hasonlító izékről), hogy milyen készülékekhez valók?

Figyelt kérdés

Nagytakarításkor találtam többet, 3-ról nem tudom, hogy melyik mihez való már, nem használtuk gyakran, s elfelejtettük.

Az egyik egy vezetékes telefon üzenetrögzítője miatt van, ez tuti. A másik egy mobilhoz való, a harmadik meg nem tudom. Egyikre sincs ráírva, csak más adatok vannak rajta.


Hogyan lehetne megállapítani???


2011. dec. 10. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nézd meg hány mA-es és hány V os és ha egy másik eszköz töltőjén is ezek az adatok vannak és a csatlakozó is belemegy akkor valszeg jó
2011. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
tobb mint valoszinu hogy a kabel vegen talalhato egy marka-jelzes(pl. nokia, samsung, huawei stb)ezt feher, csillogo lapra szoktak ranyomni, vagy egyeb modon van kozzeteve.
2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!