Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Webkamera probléma? Miért nem...

Webkamera probléma? Miért nem működik? SÜRGŐS (bővebben)

Figyelt kérdés
Netbookom van, van beépített webkamerám. Eddig rendesen működött, ha pl skypeoltam, vagy valami webkamerás alkalmazást vettem igénybe, automatikusan azt kapcsolta be. Viszont egyik napról a másikra fogta magát, és úgy érzékeli, hogy van egy USB kamera, és azt akarja használni, de persze nem találja. Nem dugtam bele semmit, maximum egeret, esetleg fényképezőgépet, hogy képeket töltsek fel. Hogy állíthatnám vissza? Szóval most ha használni szeretném, akkor írja, hogy nem találja a webkamot, de USB Webkamera 2 néven emlegeti. De ha csak sajátgépből is nyitnám meg, akkor is a másikat adja, ami ugyebár nincs. Hogy állíthatnám vissza? Előre is köszi:)
2011. dec. 10. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A Skype-ban a videó beállítások menüpontban állítsd át a kamerát. Elvileg ez segít. Fényképezőgépnél előfordul, hogy kameraként látja a rendszer, mert képalkotó eszköz.
2011. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!