Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy hívják magyarul ezt a gépet?

Hogy hívják magyarul ezt a gépet?

Figyelt kérdés
Angolul az a neve hogy "Sound Sleep Machine", egy olyan kis gép ami alvás közben kb. 50 féle különböző chilles hangot játszik le neked, van mittudomén hullám, természet, szél, állat, ilyesmi, biztos tudjátok hogy mi az. Nem tudok rájönni hogy nevezik ezt a gépet magyarul, légyszi aki tudja írjon. Ha azt is tudjátok hogy hol lehet kapni esetleg akkor azt az információt is megköszönöm:)
2011. dec. 20. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én speciel ilyenről még nem halottam, de alternatíva lehet egy hangfalpár egy olcsóbb mp3 lejátszóval, ami véletlen sorrendre van állítva.
2011. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áááh az nem jó, az úgy egyrészt drágább is lenne, másrészt pedig le kell tölteni hozzá ezeket az alvós hangokat, ami nem hiszem hogy nagy élmény:D Minden hangot a természetből végighallgatni hogy ideális-e aludni vagy nem:D


Köszönöm hogy próbálkoztál de sajnos nem jutottam előbbre:(

2011. dec. 20. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legfrissebb Penny újság hátsó(belső)oldalán van ilyen "természethang utánzós" ébresztőóra. Csak pár hangot tud...+ színváltós is.
2012. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!