Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik jobb digitális fényképe...

Melyik jobb digitális fényképezőgép Panasonic TZ 20-as vagy Sony HX 9-es?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Nekem ilyen Panasonicom van és teljesen bevált, ezért tudom ajánlani. A másikról nem tudok mondani semmit.
2012. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Panasonic.
2012. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont Sony HX9V van, szenzációsan jó képeket csinál szinte minden körülmények között. A beépitett GPS vevő gyakorlatilag használhatatlan, 6-10 perc mire műholdat talál és minden kikapcsolás után elvesziti a pozicioját, bekapcsolás után újabb várakozás(ha kell a GPS adat az exifhez) . Videója használható minöségű , itt egy példa,amit ezzel csináltam : http://www.youtube.com/watch?v=VVXzVJ-kKyA .

3D képek minöségének felfedezése folyamatban, ugyanis még nem érkezett meg a HDMI kábelem hozzá,amivel össze tudom kötni a 3d tvvel.


80e Ft volt tavasszal, összességében egyáltalán nem bántam meg,a Panat nem ismerem ,de ezt újra megvenném.

2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!