Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Augusztusban vettem az intersp...

Augusztusban vettem az intersparban egy rowenta epilátort. Sajnos leejtettem és a motárjánál elszakadt egy kábel. Szerintetek vissza veszik? Mit mondjak az eladónak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem bírod visszaforrasztani. :)) De tényleg miért nem?
2012. márc. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek vissza veszik?"


Ha nem rontod el akkor sem veszik vissza.

Milyen alapon is kellene?


Inkább javíttasd meg.

Ha nem kell, akkor add el.

2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell eladni felesleges. Ha csak tényleg az a baja akkor csináltasd meg a szomszéddal, családtaggal, baráttal, vagy egy olyan ismerőssel aki barkácslélek. Egy próbát megér. Apropó. Hogy jött szét? Ha te szedted szét mit gondoltál, mi lesz benne? De tuti nem te szedted szét. Nők annyi mindent el tudnak érni, nehogy már ez gond legyen.
2012. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

visszaforrasztani :D kösz mindjárt hozom is a forrasztót xD


akk vmi tipp..egyszerűen szétjött ----én nem tudom megcsinálni, azt hittem, van rá garancia

2012. márc. 27. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos. Érvényesíteni sem lehet. a legjobb az egészben a 3 napos visszafizetés. A többit már csak ügyvédeknek ajánlom. ( nem általánosítás csak néha szerencse is kell hozzá ) Nézz szét magad körül. Tuti van valaki aki tud forrasztani. Vagy vidd be egy villanyszerelő boltba, válaszd ki a legfiatalabb eladót, és ha jó csaj vagy, és szépen mosolyogsz, tuti megcsinálja neked pikk-pakk. :)
2012. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D elküldöm egyik barátomnak remélem megcsinálja
2012. márc. 27. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd csajszi.
2012. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!