Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet valakinek a telefons...

Hol lehet valakinek a telefonszámát megkeresni?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy csak az illetö nevét tudom, de mivel az elég gyakori (a Kis, Nagy, Kovács, stb kategória), a lakcimét meg nem tudom, az interneten nem sikerül megtalálnom.

Tud valaki olyan oldalt, ahol CSAK név szerint lehet kerestetni lakcim nélkül?



2012. ápr. 24. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, úgy hívják: TELEFONKÖNYV.
2012. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel NINCS telefonkönyvem, külföldröl irok, ezen kivül az online-hoz meg meg kellene adni a lakcimet is, ezért nem segit, amit irtál.
2012. ápr. 30. 15:44
 3/7 balkalolka válasza:
Pénzért kinyomozom neked ha kell.
2012. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mark9111 válasza:
omg ha a lakcímét nem tudod az illetőneknakkor fel merül benne a kérdés már hogy egyeltalán tudod kit szeretnél felhívni?
2012. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel hosszabb ideig leveleztünk interneten keresztül, és közben elköltöztek, ezért AZT tudom, hogy KIT keresek, de a lakcimét nem.
2012. ápr. 30. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha leveleztetek, miért nem kéred el tőle a telefonszámát? Feltételezem, az e-mail címe megvan...

Vagy keresd közösségi oldalakon.

2012. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ha leveleztetek, miért nem kéred el tőle a telefonszámát? Feltételezem, az e-mail címe megvan...

Vagy keresd közösségi oldalakon."


A leveleztünk, de a gépem tönkrement és minden adata (emailcim) azon volt. A telefonszámot meg elötte nem kértem el, mert költözés elött voltak.

Közösségi oldalakon meg nincs fenn ö sem, én sem.

2012. máj. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!