Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mondanátok egy jó áramkör...

Mondanátok egy jó áramkör tervező programot?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 5. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Rajz és NYÁK tervezőnek szerintem elég jó az ALTIUM Designer, van benne szimulációs modul is, bár tisztán szimulálni inkább a TINA javasolt.
2012. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- Eagle

- Sprint layout: [link]


Az Altium igazi nagyágyú. Tud Spice alapú modellezést, de egy picit nagy program. Az általam említett két program kisebb és talán könnyebben kezelhető. Gondolom nem akarsz 100 rétegű NYÁKokat tervezni.

2012. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

circuit maker az eddigi legjobb amit én ismerek.

van jobb?

2012. máj. 18. 21:17
 4/8 anonim válasza:
En sprint layout-ot hasznalok es nagyon jo!
2012. máj. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amugy van olyan program ameik magatol megtervezi a NYAKot?
2012. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit értel megtervezésen?

Az Altium tud olyant, hogy automatikus elrendezés és utána megcsinálj a huzalozást is.

2012. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azért az automatikus elhelyezés meg huzalozás még elég gyerekcipőbe jár. Kis PCB-re, kevés rétegre még elmegy, de komolyabb munkához nem nyújt sok segítséget.
2012. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki kérdezte biztos nem 100 rétegű felület-szerelt cuccot akar tervezni szerintem :D Az automata elhelyezés az egyszerűbb áramkörökre működik, de én is jobban szeretem magam elrendezni.
2012. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!