Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fényképezőgép...

Melyik a legjobb fényképezőgép márka?

Figyelt kérdés
Teljesen független attól,hogy kompakt,bridge vagy tükörefflexes.
2012. jún. 2. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szunjektív dolog, kinek ez, kinek az feszik jobban! Kompakt gépekben nagyon jó pl. Canon, és a tükörreflexese is szuper, de ott van a másik nagy tükörreflexes gyártó: Nikon, ami vetekszik a Canon-nal. Persze a Sony és az Olympus is gyárt bridge és tükrös vázat is.

HP sajnos a fényképezés terén elég gyenge, azt nem ajánlanám vásárlásra!

2012. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi.Nikon és Canon közt vacilálok.:-)
2012. jún. 2. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Legjobb fényképező márka nem létezik. Felhasználási terület és ár kérdése, hogy mi a legjobb. Kompaktoknál meg pláne nem számít a márka, sokkal inkább a manuális beállítások.


Tükrös: kevés pénzből Canon, többől Nikon.

2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet. Nekem például a Nikon fekszik jobban. Interneten is utánanézhetsz(kedves kérdező), hogy a Nikon mindig az újításokra törekszik, és ezeket sokszor az emberek nem tudják követni, a Canon nem újít olyan sokat, de a megmaradt jó technológiát tökéletesíti minden modelljében (kompaktokban, és tükrösökben külön :) ) Nekem a Nikon tetszik jobban, de ha kezdő vagy, akkor mindegy. Próbálj ki egyet, majd idő múlva érdemes mást is megvásárolni, vagy kölcsönkérni, és majd meglátod, melyik tetszik jobban, és ha lehet, akkor a két páciens egyforma kategóriából legyen, gondolok én például a Nikon Coolpix L26-ra és a Canon PowerShot A810-re. Ezek egy (ár)kategóriából vannak, és összehasonlíthatóak.

Nekem ez a véleményem

2013. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nikon a legjobb
2013. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
miért van az ,hogy senkisem ért hozzá de válaszol? mindenki a canon nikon pentax gépekről beszél de tudjátok vannak felső kategóriák is mint pl a leicia :P
2013. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Leica S2 műteremben jó, statikus témákra elmegy, másnak használhatatlan. A többi gépük menő, de profi használatra kicsit vicces. Még ha Hasselbladot hoztad volna példának, érteném, de Leica, mint fényképező?
2013. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!