Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fülhallgató?

Melyik a legjobb fülhallgató?

Figyelt kérdés

Melyik márka a legjobb?

Agybadugosba keresnék.

Van nekem itthon egy, de az nem jó vmiért nem érzi a zenét, nem érzi a basszusát a zenének . És én a dübörgős fülhallgatókat szeretem.

Sony Ericsson xperia x8-am van.

Belinkelnétek fülhallgatókat?

Igazából ami itthon van nekem, azt anyámmal vetettem, elég drága volt, de mégsem jó. nem érzi annyira a zenét.

Meg hát rózsaszín van . De úgylátszik nem a színnek kell a lényegnek lennie hanem maga a fülhallgatónak.



2012. jún. 4. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A Skullcandy JIB elég olcsó és széles tartományban operál mind a magas-közép-mélyhangokon belül is.
2012. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszod.
2012. jún. 4. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs legjobb

2. Mondj árat, mert 100 ezres fülhallgatót linkelnék annak lehet nem örülnél.

3. Skullcandy az egyik legrosszabb márka, semmiképp se vedd meg.

4. Jó márkák (árkategóriától is függ, pl. Sennheiser főleg drágáknál #1, míg olcsóbb kategóriában valahol hátul kullog): Sennheiser, AKG, Shure, Audiotechnika, Beyerdynamic, esetleg Xears, Brainwavz, Soundmagic, attól függ mennyit akarsz rászánni.

2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sennheiser, AKG emberi árkategóriában annyira nem jó, Sennheiserből IE8 az, amit nagyon dícsérnek. Maxell Metallics Shure SE215, Brainwavz M4, Vsonic GR06/GR07, Xearsnél általában anyagminőségre panaszkodnak (abból pl. XE200). Többiről nem tudok érdemben nyilatkozni, én még Beyer vagy AT fülest nem láttam... Ezeknek persze még olvass utána, hogy melyik felel meg a szokásaidnak/pénztárcádnak. Ha nem gond az angol, akkor head-fi.org-on elég sok mindenről van fenn, igaz inkább SE215-től felfelé... (~30k-s kategória) Esetleg, ha külföldről is érdekel (itthon egy tízessel drágább) Yamaha EPH-100. Egyébként itt nagyon szívesen segítenek: [link]
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ :)
2012. jún. 7. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!