Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném rá a feliratot?

Hogyan tehetném rá a feliratot?

Figyelt kérdés

VIDEO_TS.BUP

VIDEO_TS.IFO

VTS_01_0.BUP

VTS_01_0.IFO

VTS_01_1.VOB

VTS_01_2.VOB

VTS_01_3.VOB

VTS_01_4.VOB

VTS_01_5.VOB


ezek vannak és elindítani még eltom de nem lesz rajta felirat a vlc médialejátszót használom, dvd

a válaszokat előre is köszönöm


2009. júl. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

VLC-ben van egy olyan hogy subtitles, ha jobbklikkel a képernyőre, add subtitles és nekem így játssza. Amúgy VLC a legjobb :)

27/L

2009. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

öö nekem nincs ilyen:S

az eszközökben próbáltam ott van olyan h feliratok,de bármelyiket próbáltam betenni nem volt jó:S

bocsi de ilyenekben nem vok vmi jó:S

2009. júl. 3. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
elindítod a filmet vlc-vel. Jobb klikk a képernyőbe, és ott lesz egy olyan hogy add subtitles, vagy hozzáadás, nemtom mlyen nyelvű van neked. feldob egy kereső ablakot, Aztán kikeresed a srt kiterjesztésű feliratot, ami a filmhez van, klikk és már ott is a felirat.
2009. júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!