Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az otthoni hajvágógépeknél...

Az otthoni hajvágógépeknél az, hogyha beállitom fél vagy egy centire, akkor az azt jelenti, hogy annyit vág le a hajamból, vagy többet és egy centit hagy meg a hajamból? Ugye az első verzió? (soha nem használtam még)

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit hagy meg. Gondold végig logikusan. A fejbőrön tolod végig. Annak a gépnek oly mindegy, hogy 1 vagy 50cm-s hajat vág.
2012. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amennyire állítod, annyi marad.

1cm - 1 cm hajad lesz.

2012. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és milyen olyan gép van, ami csak épphogy csakvág le a hajamból? Dús hajam van és nem akarom egy centire "lekopaszitani"
2012. jún. 12. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fodrász: bedobsz egy 1000-est és akkorát vág amekkorát kérsz!
2012. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen gép természetesen nincs, nem is értem hogy képzeled a dolgot...

És igen, erre való a fodrász, bemész, megmondod milyet szeretnél és olyanra vágja.

2012. jún. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan gép, ami három centit is meg tud hagyni. Az nem elég?
2012. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!