Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1,5 hónapos terhes vagyok 1...

1,5 hónapos terhes vagyok 1 hete vagyok táppénzen. A munkahelyem 3 hónapig fizeti nekem a táppénzt, mert 3 hónapig dolgoztam náluk a fenmaradó időben a szülésig fizeti a társadalombiztósitó tovább vagy 3 hónap után semmit nem kapok?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez nem így van. a munkahely egy adott idelyig köteles tápénzt fizetni utána mindig a tb fizeti (régebben 2 hét volt). de a táppénz után szinte semmi pénzt nem fogsz kapni (gyes, gyed) . jobb lenne ha teheted (persze ha nem vagy veszélyeztetett) és olyan a munkád hogy amíg csak tudsz dolgozz, mert akkor 3 évig sokkal jobb pénzt kapsz.
2008. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy annak is jár a GYES, aki nem , vagy kevesebbet dolgozott. Igaz, abból megélni nem lehet(huszonezer Ft), de mégis valami. A neten nézz utánna, azt hiszem a magyarorszag.hu-n fent van.
2008. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!