Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Router beüzemelése amatőr vagyok?

Router beüzemelése amatőr vagyok?

Figyelt kérdés
TL-WR740N routert vettem de nem tudom összekötni a géppel. A használati utasítás szerint ugye az enthernet kábelt dugjam be a gépbe de ott nincs hely mivel a net van bedugva. (nincs modem) Mit csináljak ??? :D
2012. aug. 24. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég zavaros leírás. Hogy kapcsolódsz a netre? Mi az, hogy a "net van bedugva".


A számítógépből húzd ki a csatlakozót ( ahová a "net van bedugva" és csatlakoztasd a router WAN portjára.


Ezután a router egyik LAN portját dugj egy kábelt, majd ugyanennek a kábelnek a túl végét dugd be a számítógép hálózati kártya csatlakozójába.

2012. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Digi opt. kábeles netem van. Kihúzom a kábelt amiről jön a net bedugom router-ét de akkor nincs netem ? Ezért nem értem hova kell dugni a router kábeljét. Ahova leírás mutatja ott van a diginek a kábelje ha annak a helyére berakom a router kábeljét akkor nincs net. Remélem érthető a probléma :D .
2012. aug. 24. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a számítógépbe nem az üveg optikát dugod.

Azt tedd amit már írtam: LAN port - Számítógép, WANport - "internet kábel". Ezután persze be kell lépni a routerba és megfelelően felkonfigurálni. Feltételezem, hogy dinamikus IP használatra.

2012. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget sikerült.
2012. aug. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!