Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb hajvasaló,...

Melyik a legjobb hajvasaló, amit hullámos hajra lehet használni? Melyik a legegészségesebb? Mennyibe kerül, hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Remington. Nekem 5 napig is tart, pedig teljesen baris göndör a hajam. Persze ne érje még pára sem pl fürdésnél. Ebből azt vedd meg amit a fodrászok is használnak, fodrászkellékes boltban tudod csak megvenni. Kerámialaposak, és csak vasalni tudnak. Lehet kapni kisker forgalomban is remingtont , meg olyanokat amik tudnak kreppelni göndöríteni stb.. de azok nem az igaziak. Nem lesz olyan velük, mintha fodrász vasalta volna, és nem is tart majd annyi ideig. Nekem volt olcsóbb nem " ipari" vasalóm is, de az kb másfél napig tartott.
2008. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen cuccoknál sajna meg kell fizetni a minőséget. nekem Remington van, 6 ezer volt, és az nagyon jó.itt, ami márkás, az a jó!
2008. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
én az elöző válaszadó vagyok. ezeknél a termékeknél, nincs olyan hogy egészséges, mert mindegyik roncsolja a hajat, hiába kerámialapos.csak annyi, hogy nem kell minden mosásnál, minden nap használni.
2008. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Mennyibe kerül kb. az ipari hajvasaló?

2008. máj. 23. 12:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hello. Két évvel ezelőtt 18-ba került az ami afodrászomnak van. Gondolom azóta 7-8 ezerrel olcsóbb lehet. Elég gyorsan megy lefele az áruk.
2008. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
én is a Remingtonra esküszöm, nekem egy hétig is tart pedig birkagöndör a hajam!!
2008. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Szia!nem feltétlenül a márka avgy az ár a lényeg.Nekem a barátom vette(nem volt sok pénze de ami volt rám költötte)Technostar a neve,2500ft volt.(Saturn)Nagyon jóóóóó.Nekem borzasztóan göndör a hajam,de ez tökéletes volt.200fok-ig lehet állítani,ki-bekapcsolás gomb(nem akkor kapcsol be ha bedugod,hanem ki és be tudod kapcsolni),kerámia lapokkal.Mindenképpen kerámiásat vásárolj,nekem a fodrászom mondta,mert az enm teszi annyira tönkre a hajad!!!!
2008. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Babyliss használt, 1 hétig is bírja vasalás után és nem is volt drága (8000 Ft, de van hozzá 6 feltét+tatyó). Azért nem hiszem, hogy a 2500 Ft-os kerámialapos lenne! :)
2008. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Na mennyibe fogadjunk hogy kerámia lapos?????Szetm talán én jobban tudom...
2008. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Nekemis Remington van egyszer áthúzom vele a hajam és addig tart még megnem mosom.Nagyon jó.Asszem 8000 volt és a Media Marktba vettem.
2008. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!