Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen relét ajánlotok, ami...

Milyen relét ajánlotok, ami weben is elérhető?

Figyelt kérdés
kellene egy relé amit tudok neten kapcsolgatni, ha lehet akkor 12Vdc és,vagy 230Vac-t is tudjon kapcsolni,igazábol halvány gőzöm nincs melyik lenne a jobb eszköz,mert láttam [link] meg Epoweres dugaljt ami 4 dugaszos és weben külön külön lehet kapcsolgatni öket. valami tippet adjatok :D
2012. nov. 25. 22:52
 1/6 Karesz6969 ***** válasza:

Egyáltalán tudod mit akarsz csinálni?

A linken lévő áramkör ugyan kapcsol hálózati cuccokat de nem egyedül a relé...oda kell még egy működtető áramkör is.

2012. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom hát! 12v vagy 230v ot akarok weben keresztül kapcsolni.

Igen tudom hogy kell még mellé egy shield nevű webes ketyere, de van abban is több féle fajta, de mind tök drága, akkor inkább megérné egy rendes dugaljat vennem ami spéci gyári, és még különböző adatokat is mér még... nem csak kapcsol..

2012. dec. 1. 18:07
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!!

itt egy link [link]

2012. dec. 1. 18:17
 4/6 Karesz6969 ***** válasza:

Látom, csupa olcsóság.

12V,DC relével mennek, itt egy link ahol válogathatsz, Én is itt vásárolok már pár éve, jó minőségű, megbízható cuccaik vannak.


[link]

2012. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nagy_ferenc81 válasza:

Webes relé vezérlőnek ezt ajánlom:

[link]

Magyar gyártmány, nekem stabilan működik.

Max 4 relét köthetsz rá.

A céget felhívva probléma nélkül elmagyarázták nekem, mit-hogyan kell bekötnöm ahhoz, hogy a garázskapumat mobiltelefonról vezérelhessem...

2013. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! szia.
2013. jan. 15. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!