Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox 360 slim 4gb-nál meg...

Xbox 360 slim 4gb-nál meg lehet oldani hogy ne eredeti lemezzel játszak? Pendrive vagy akármi?

Figyelt kérdés

2012. dec. 9. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg. RGH -val, JTAG -al, flash -el, XKEY -el.
2012. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mi az a RGH, JTAG, XKEY? Valami Chip? De az hallottam hogy a 4-gb-et nem lehet flasehlni.
2012. dec. 9. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

RGH (és kb. a JTAG is ugyan ez):

Bármilyen XBox 360-ra írt program futtatása, bárhonnan - tipikusan homebrew, emulátorok, arcade stb.

Régiókód feloldása, azaz bármilyen (akár NTSC) régiós játékok is mennek (dash_launch plugin kell, de azt én mindig rárakom)

Mivel nem lemezről mennek a programok, az XGD3, AP25 és bármilyen más esetleg a jövőben megjelenő lemez alapú védelmi technika rögtön ki vann védve. Nem kell újra flashelni vinni a géped soha többé és a speciális "burner max" fw.jű lite-on meghajtóra sem lesz szükséged a lemezek írásához.

Ha a dvd meghajtó nem volt megflashelve eddig (LT+ 2.0 vagy fölött), akkor nem fog írt lemezeket beolvasni a gép ezután sem

De erre nincs is szükség, mivel egy külső FAT32-re formattált merevlemezről bármit el tudsz indítani

Persze ha ragaszkodsz a dvd-hez, akkor ha kibontod az iso-ból a fileokat (Xbox Image Browser program, lásd lentebb) és azokat simán lemezre írod, akkor a legtöbb esetben mégiscsak be fogja olvasni. Az iso-t nem szabad kiírni csak úgy ahogy van, mert azt flashelt meghajtó nélkül nem látja. És az így megírt lemez csak RGH / JTAG-os gépeken fog futni.

Ha a gépben van belső winchester, akkor oda akár FTP-n keresztül közvetlen számítógépről is másolhatsz bármit

A belső HDD méretkorlátozásának és "eredetiségvizsgálatának" teljes feloldása, azaz akár 1TB-os 2,5-es notebook merevlemezt is beépíthetsz


XKEY: nem olvastam el, de szentem a válasz ott van: [link]

de röviden, egy xboxba való meghajtó, ami viszi az írott játékokat, és nagy biztonsággal lehet nyomni online. Hátrány az ára.


Flasehlni pedig már az összes xboxot lehet. 2011.08 -ig gyártott slimnél az első flash elég drága lehet a fúrás miatt, de a flash frissítés már olcsóbb. A fenti dátum után gyártottakat csak akkor érdemes flashelni, ha az RGH a dash verzió miatt nem megoldható. De ez elég drága, mert egy csere PCB kell venni, és RGH val kiolvasni a kulcsot.

2012. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, nem lehet megoldani... azért írtam rá annyi megoldást...
2012. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.:D
2012. dec. 10. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!