Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen villanyborotvát válassz...

Milyen villanyborotvát válasszak érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés
Barátomnak lenne Karácsonyra, sok anyajegy van az arcán, és jo lenne ha szakállvágú funkciója is lenn (ha ilyen lehetsége) max 30e Ft
2012. dec. 17. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mielőtt választasz, vedd számításba hogy a villanyborotvák sem örök életűek! Elkopik bennük a rosta, vagy kiéletlenedik a kés (kiviteltől függően)


Én a rezgőkéses villanyborotvára szavaznék. Nem véletlen, hogy a ruszkiknál már 40 éve feltalálták és még mindig készülnek ilyen elven borotvák! A három késes meg lift&cut és egyéb dolgok baromság. Azt hiszem a Braun reklámoz most dupla, független késes borotvát.

2012. dec. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég érzékeny bőröm van, én a Philips borotváját használom. Sokkal jobb, mint a rezgőkéses, és igen erősek benne a pengék. Már 5 éve használom, és egyszer kellett cserélni kést benne, 3,5 év után. Nem a legdrágább borotva, sima vezetékes, de illeszkedik az arcbőrre. [link]


Nekem ilyesmi van, teljesen meg vagyok vele elégedve.


De ez olyan, hogy kinek a pap, kinek a papné. Nekem nagyon bejött a Philips. Igazság szerint három gyártó közül érdemes választanod: Philips, Braun, Remington

2012. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!