Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kisebb kamerarendszert akarok...

Kisebb kamerarendszert akarok telepíteni a ház körül ha megveszem az alábbi rögzítő egységet ahhoz még kell vennem kamera tápot is vagy a rögzítőben ez mér benne van?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 2. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak ezek vannak hozzá.


1db. hálózati táp


1db. távirányító


1db. usb egér


1db. ptz vezérlő-átalakító

2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam de gondoltam, hogy az egységbe bele van építve a kamera táp vagy rosszul gondolom?
2013. jan. 2. 13:40
 3/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Rosszul gondolod ahány kamera annyiféle táp lehetséges (kis túlzással persze). A tápot a kamera mellé adják vagy a kmerához kell választani
2013. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 4. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
nem rossz dolog a térfigyelő kamera. van nekem is. gépre menti le a mozgást, ami történt, 30 napig, utánna a legrégibben kezdve törlődnek. de szükség szerint kiírhatók dvd-re az események. 120-ból megvan. két kamerával. geovision 600-as tipusú.
2014. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!