Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen kábel való autós magnó...

Milyen kábel való autós magnó és erősítő közé?

Figyelt kérdés

Hello. Vettem egy mélyládát erősítővel.


Haverral és az eladóval beszereltük, úgy, hogy az akksira kötöttük az erősítőt, hogy onnan kapja az áramot, de ha úgyhagyom akkorleszívja az akksit, mert nincs oylan kábelem amit a magnó hátuljába és az erősítőbe kötök, hogy ha a magnót kikapcsolom, akko ki legyen az erősítő+láda is.



Tehát RCA van, akksi kábel van, és szól is mint állat, csak mindig le kell szedjem az akksiról így.


Hogy hívják az olyan kábelt amire nekem szülségem van?



2013. febr. 2. 16:21
 1/2 Osynho ***** válasza:
Remote szálnak / kábelnek hívják. Nincs az rca-n? Autós rca kábeleken szokott lenni. Ha nincs, akkor egy vékony akármilyen kábel megteszik. Pl egy 0,5ös hangszórókábel.
2013. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, közben érdeklődtem is és igen, modnták hogy egy sima hangszórókábel is jó, csak az áramot vezesse.
2013. febr. 2. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!