Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az baj ha ennyire tudok még...

Az baj ha ennyire tudok még csak gitározni?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kezdtem el gitározni, hiba nélkül el tudom nyomni a Smoke on The Water (Deep Purple) riff részét és most elkezdtem az Iron Maiden Brighter Than a Thousand Suns-t ... Az elején lévő lépegetést tudom még csak (de 2 napja kezdtem tanulni a számot és akkor se 5-6 óráig) de azt is néha hibásan ... az baj hogyha csak még ennyire tudok? Mit kéne már tudnom?

2013. febr. 7. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

aki 2hete tanul gitározni, szerintem ne tanuljon még ilyeneket, és főleg ne gyakoroljon 5-6órákat naponta (de 1-2órát sem naponta)

a kevesebb néha több. 2 hét után én még tuti nem tanítanék ilyen dolgokat, biztos vagyok benne hogy a smoke on the waternek a riff része összevissza szól, pontatlan és hibás. a kezdő ne azt jelentse, hogy jó dalokat játszik, csak még szarul, mert kezdő, egy kezdő szerintem kezdje az alapoknál.

2013. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Pontosan.
2019. szept. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!