Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Canon EOS 600 D készülékemmel...

Canon EOS 600 D készülékemmel szeretnék jó videókat felvenni, de gyakran tapasztalom, hogy nem éles a videofelvétel Ezt más objektívvel meg lehet oldani? Nekem most EF-S 18-55-ösöm van.

Figyelt kérdés

Nem találok rajta élesítésre lehetőséget. Az AF nem mindig találja el, azt amit szeretnék felvenni.Hallottam már élesítő gyűrűről, de ez hol található, melyiken található, vagy venni kell rá? Nemrég kezdtem bele a fotózásba/videofelvételekbe még egészen kezdő vagyok, szóval bocsánat a zöldfülűségemért :).

Pl ilyet sem tudok vele csinálni: http://www.youtube.com/watch?v=SWEirh02QLc


Valaki segítene, milyen módon érhetném el, hogy végre tudjak éles videókat csinálni?



2013. márc. 2. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. márc. 2. 13:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj babám, ezt úgy illik, hogy az objektívedet átkapcsolod MF-ba, és kézzel tekered az elejét. Ezzel állítod élesre a képet. Értelmes video köszbeni autofocus csak a 650D-vel és az STM objektívekkel van.
2013. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a manuális fókusszal sosem sikerült éles képet csinálni, vagyis csak nagyon ritkán, ezzel a módszerrel ( ami a videóban van ) meg elég jól tudok élesíteni a dolgokra O.O. Lehet hogy úgy illik, de ezzel az obival nehéz lenne úgy jó videókat csinálni :) .
2013. márc. 23. 09:05
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mec8MQCkcLw&feature=youtube_..


600D + 18-55 IS + manuális fókusz + LED lámpa panel, ISO 1600

(Jóbarárom műve, nem az enyém)


Gyakorolni kell, nem félni tőle.

2013. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Hátha ez segít vmit, majdnem mindig ezt dobja ki!

2013. márc. 23. 11:26
 6/6 A kérdező kommentje:
hupsz ezt nem ide ;) Jó a videó
2013. márc. 23. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!