Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HP Deskjet 2050-es nyomtatónk...

HP Deskjet 2050-es nyomtatónk van, szkennelő és fénymásoló is és kb kb 14 ezer ft. Kifogyott a patron és megnéztem mennyibe kerül, színes fekete együtt 12 ezer körül van. MIÉRT ILYEN DRÁGA? Megéri megvenni? Többi lenn

Figyelt kérdés
Kb 2 ezer Ft-tal drágább maga a készülék mint bele a patron. Egyetemen 10 Ft/oldalér lehet nyomtatni, vagyis ezer oldal kerül annyiba mint az új patron. Megéri bele újat venni ennyi pénzér, mert kb egy vadonatúj nyomtatót is vehetnék ennyiből tele patronnal, vagy épp máshol nyomtatok, ezt pedig csak szekennelésre használom...szerintetek? Vélemények?

2013. ápr. 8. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol vetted ennyiért?

Mindenhol 9900Ft max 10900Ft.

A 300 doupack 12-ért az is vicc. Hol veszed ezeket? XD

Itt egy link postával 7500-ért megkapod. :D

[link]


Azt sem értem amikor anyagárban megvesznek az emberek egy nyomtatót. Csodálkoznak hogy a patron árába van beleépítve a gépek ára.

2013. ápr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs rosszat linkeltem.

Ez kell neked.

[link]


Ez már csak 6500 postával.

2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy akár utángyártottat max 3000Ft.

[link]

2013. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért veszik mert beleépítik, nem fordítva, szerintem. Nekünk is pl volt egy nyomtatónk már nemtudom milyen márka, de csak sima nyomtató volt. A patron ára helyett megvettük ezt ami most van, szkennel is fénymásol is, teljesen megérte. Újat nem szándékozunk venni akkor se ha drága a patron, csak elgondolkodok rajta hogy itthon nyomtassak-e vagy az egyetemen 10 Ft/oldalér.


Egyébként még nem vettem meg, az interneten néztem, ott láttam az árakat, ezért merült fel bennem ez az egész.


Lehet rossz helyen néztem, amiket te küldtél, már mindjárt jobban hangzanak. Köszi!

2013. ápr. 9. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

"elgondolkodok rajta hogy itthon nyomtassak-e vagy az egyetemen 10 Ft/oldalér. "


Ha csak fekete-fehérben nyomtatsz, kb 2-3 forintra jön ki egy lap lézernyomtatóval.

A többire meg befizetsz az egyetemen és nem kell drága kellékanyagot venni.

2013. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire gondolkodsz.... XD

Tintasugarast soha nem arra tervezték hogy nagy üzemben nyomtasson.

Vegyél (vettél volna)egy lézeres fekete nyomtatót.

Mondjuk egy HP-t az újakban 85A-s toner kell (nem csippes, és nem kell a nyomtatót sem update-elni, igaz drágábbak mint a samsung)... neten 4-5000 egy toner (utánygyártott de fasza)és 1500 oldalas...

ennyit a gondolkodásról... pedig nekem diplomám sincs. XD

2013. ápr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!