Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a klíma...

Adidasler kérdése:

Mi lehet a gond a klíma távirányításával?

Figyelt kérdés
Vettem egy új Duracraft Klímát netshop-ban.A gép működik de a műszerfalán csak a bekapcsológomb van a többi funkció távkapcsolóval érhető el. Na ez viszont semmire nem reagál. Más elemekkel is próbáltam és azzal sem ment. Kaptam a bolttól egy másik távkapcsolót. Az szintén nem működött a géppel. Erre küldtek egy cserekészüléket. A cserekészülék nálam szintén nem reagált egyik távkapcsolóra sem. A bolt állítása szerint minden hozzám küldött távkapcsoló és klímaberendezés tesztelve lett és működik. Még amit visszaküldtem gép és nálam nem met az is. Létezhet valamiféle interferencia vagy egyéb távirányítást gátló tényező egy panellakásban? Vagy mi lehet a gond?

2013. ápr. 20. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

ilyennel még nem találkoztam.

lehet simán szar a klíma. :(

2013. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!