Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A '80-as évek végén át lehetet...

A '80-as évek végén át lehetett telefonálni másik kontinensre? És olyan "központ, kérem kapcsolja ezt a vonalat/számot"-féle képpen működött még?

Figyelt kérdés

És most ugye át lehet telefonálni másik kontinensre?:)


Előre is köszönöm a válaszokat!:):)



2013. júl. 13. 19:24
 1/6 anonim válasza:

most lehet

azt nem tudom akkor lehetett-e

2013. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
A 80 as évek végén simán tárcsázni kellett (jobbára még szó szerint tárcsával) :) autmata központ intézte
2013. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval ha automata központ intézte, akkor már nem szóltak bele emberek; hanem akkor már ment jól, ha jól értem, mert saját maga tárcsázta a számot:):)


ÉS már lehetett akkor másik kontinensre is?:) Am eddig köszi, mentek a zöldek!:)

2013. júl. 13. 20:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetett akkor másik kontinensre is?:)
2013. júl. 13. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen tárcsáztad a tengeren túli számot és beszéltél.

"központ, kérem kapcsolja ezt a vonalat/számot"

1928–tól autómata telefon központok voltak.

2013. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Szintén zöld!!:) Akkor azt hiszem, megkaptam a válaszokat, köszönöm mindenkinek mégegyszer!!!:)
2013. júl. 13. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!