Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az Acer...

Mi a velemenyetek az Acer markarol?

Figyelt kérdés

laptopot szeretnek venni es erdekelne hogy kineki a velemenye vagy tapasztalata errol. minden tanacsot/velemenyt szivesen fogadok

koszii :))


2013. aug. 30. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mostanában nem figyelem, de néhány éve szinonímája volt az olcsó bóvlinak, FujitsuSiemens-ekkel egyetemben. Rossz minőségű anyagok, rosszul méretezett hűtés, rövid élettartam... Egy biztos: magamnak nem vennék.
2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy olyan multi cégnél dolgozom, ahol ilyen gépeket gyártanak. A kész asztali gépeket tesztelem. Kezdetben semmit nem értek, egyre stabilabbá válnak. Az ACER laptopokat, mindig nagyobbra becsülték, jobbnak tartották. Azokkal semmi bajom nem volt. Sokkal jobb paraméterek mellett, sokkal olcsóbbak, mint a Lenovo, HP, vagy IBM lapitopik!
2013. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, még a 3-as vagyok. Itthon azért IBM laptop van...
2013. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sokkal jobb paraméterek mellett, sokkal olcsóbbak"

Ez azért lehetséges, mert:

-kisebb az árrés

-olcsóbb a logisztika (hajóval szállítják a termékeket, így lassabban jönnek az áruk, emiatt kénytelenek előrejelzések szerint dolgozni - pár éve meg is szívták, mikor bedőlt a Netbook business, de nekik már úton volt egy rahedli netbook a nyugati piacokra)

-rosszabb minőségűek az alkatrészek

2013. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Letettem az Acer laptopról, szóval valami mást fogok venni.Még gondolkodom, hogy pontosan milyen legyen.

Ha tudtok, linkelhetnétek jobb minőségű (megfizethető áron) laptopokat.

Köszönöm! :))

2013. szept. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!