Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni egy használt,...

Érdemes megvenni egy használt, de jó, működőképes állapotban lévő 500wattos mély ládát,500wattos erősítővel 15. 000 forintért? Na értem én, hogy nagyon jó, de ehhez azért már elég dúrva hűtés kell, meg kondi nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 10:21
 1/4 Osynho ***** válasza:
ezekbol az adatokbol hogy szurtrd le, higy nagyon jo?
2013. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, lehet, hogy kipróbáltam? :)) Amúgy Blaster
2013. szept. 9. 11:01
 3/4 Osynho ***** válasza:

Nos, lehet ezt nem írtad a kérdésben. :) Konkrét típusokat nem tudsz? A márka nem valami ismert és kicsit kételkedem, hogy olyan jó lenne. De ennyiért még meg is érheti. Az 500W-ban is kételkedem, max zenei teljesítmény lehet, nem rms.


Hűtés és kondi nem kell egyébként.

2013. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ne aggódj a hűtésen. Ha jó a cucc, akkor PWM technológiájú az erősítő része is! Az meg 80% hatásfokot simán tudhat.


Meg kell hallgatni. Ha meggyőzött a hangja, akkor vedd meg.

2013. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!