Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri-e az új retinás macbook...

Megéri-e az új retinás macbook pro?

Figyelt kérdés
Az új 15 inch-es modelt akarom megvenni de csak a gyengébet. És ugye ebben csak egy Iris pro graphics van és nincsen benne "rendes" videókártya. A probléma az hogy szeretnék rajta játszani is a munka mellett és hogy elég lesz-e ez a grefikus meghajtó hozzá?

#videokártya #Apple #MacBook #MacBook Pro #retinás Macbook #Macbook with retina display
2013. okt. 31. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén? Tudom hogy nem ezt szeretnéd hallani, de nem. Apple cuccokat sosem éri meg megvenni, de mivel divat cucc, és az ios, azért kapkodják. Retina = 0. Olyan mint a joghurtban a bifidusz aktilegulárisz. Van, de még sincs; ugyan az mint a másik joghurtban csak "tudósos" a neve. Olyan árakért már sokkal de sokkal komolyabb cuccokat tudsz venni. Ami az Apple egyedüli "értéke" az az Mac és az iOS.
2013. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játékra Macet nem célszerű használni, mindenképp kéne Windowst is tenni rá. Én inkább a GPU driverének kompatibilitásától tartanék, mintsem a teljesítményétől; utóbbi alacsony részletesség mellett, ~720p felbontáson képes lehet vinni a mai játékokat is.
2013. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Idővel majd jönnek a tesztek is. De nézz fel handras blogjára ott is van egy teszt, igaz az az erősebb géppel.

Az ilyen integrált kártyák is elég sokat bírnak már, viszont ne a csúcsjátékokra gondolj, mert azokat nem fogja elvinni.

Tehát attól függ, hogy milyen játékkal akarsz játszani. Nyilván nem véletlenül vannak natív játékok OSX-re.

2013. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van pár teszt meg cikk az Iris Pro-ról. A gyerekekkel, mint az első meg ne foglalkozz. Még életében nem volt Mac-je.

[link]


[link]


[link]

2013. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találtam mégegyet. Itt konkrétan ott van, hogy milyen beállításokkal milyen fps-sel mennek a játékok

[link]

2013. nov. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es. Nekem is mac-em van, mégis azt mondom, hogy nem éri meg...
2013. nov. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!