Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Media Markt weboldaláról...

Media Markt weboldaláról szeretnék rendelni egy autóhifi-fejegységet. Hogyan működik ennek a menete? Megbízható ez a netes rendelés?

Figyelt kérdés

Még soha nem csináltam ilyet.

A media markt üzletben nincs az a készülék, amit kinéztem, mert már elvitték az összeset. A neten viszont meg lehet rendelni, azért érdeklődnék. Aki rendelt már onnan, legyen szíves írja már le a részletes menetét.



Köszönöm!



#54h6uj56h4r64r6hz
2013. nov. 2. 18:40
 1/2 belapus ***** válasza:

Remélhetőleg lesz olyan válaszadó is, aki már vásárolt onnan és pontosabb információkkal is rendelkezik, de néhány tanácsot én is tudok adni.

A weboldalon keresd meg a Súgó részt és tanulmányozd át az ÁSZF, a Gyakran ismételt kérdések és az Adatvédelem pontokat.

Regisztrálnod kell, azaz létrehozni egy Felhasználói fiókot.Elképzelhető, hogy a folyamat során a megadott e-mail címre elküldenek egy linket - lehet, hogy a Spam mappában kell keresni -, amelyre kattintva megerősítheted a regisztrációt.

A kiválasztott terméket a Kosárba teszed, megadod a szállítási címet és más adatokat.Biztosan van egy olyasmi gomb, hogy Tovább a fizetéshez, A rendelés véglegesítése stb.

Fizetéskor átirányít az aktuális bank oldalára, attól függően, milyen fizetési módot választasz.

Utána csak figyelni kell az e-mailjeidet.

Több webáruházban vásároltam már.A fentiek az így leszűrt tapasztalatok összefoglalása.

Info:


[link]

2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előre sose fizess ki semmit, csak utánvétesen. Ha kifizeted előre a cuccot, szeretnek "ülni" a rendelésen, ez a sokéves tapasztalatom! Pénzt előre soha, senkinek, sehová! Csinálják egy ideje, hogy az utánvétnek is van külön díja néhol (kb. 500 forint) azért, hogy az átutalásra ösztönözzenek! Én inkább kifizetem azt a párszáz forint pluszt, mint hogy állandóan telefonálgatni kelljen ide-oda, hogy merre van a megrendet termék, stb.
2020. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!