Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az energizer aksi (AA) már...

Az energizer aksi (AA) már töltve van, mikor megveszem?

Figyelt kérdés

Vettem a Media Markt-ban, de nem tudom, tölsem -e vagy sem... a leírásban erről nincs semmi.

Ha beteszem a fényképezőmbe, működik vele, de nem tudom meddig... ilyenkor csak egy kevés töltés van rajta vagy fullos? Holnapra kéne, de ha meg teljesen fel van töltve, nem akarom bedugni 10 órára, mert nem fog neki jót tenni...

Need some help!


2013. nov. 15. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyárilag nincs teljesen feltöltve, nyugodtan beteheted tölteni, egy kicsit túllihegted ezt a károsodás dolgot
2013. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beteheted, mert az állásban veszít a töltéséből, és nem tudni mikor gyártották. Amúgy teljesen feltöltik gyárilag.
2013. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!