Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy tudnám rávenni...

Segítség! Hogy tudnám rávenni a szüleimet hogy vegyenek nekem leptopot?

Figyelt kérdés
most karácsonyra kértem tőlük egy leptopot nekem mindegy ha használt is.csak kéne már egy új JÓ gép mertmár az enyém elviselhetetlen.csak az a probléma hogy a szüleim nem akarnak venni mondván azt hogy *ennyi idősen még felesleges* nekem elég lenne ha megcsináltatnák de azt se:C már gyűjtök rá pénzt de mire kigyűlik a rendes össze addigra már biztos megveszik azt amit kinéztem.szóval ezért kérem valaki segítségét hogy hogy tudnám rávenni őket?(nem ilyen 100-200000-res készüléket szeretnék szóval még az ára se drága)

2013. dec. 19. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Az inkább Laptop...

Mond hogy kell a tanuláshoz,esetleg komolyan szeretnél az informatikával foglalkozni.

2013. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már mondtam a tanulás témát,és annyira ismernek már hogy tudják hogy az informatika távol áll tőlem
2013. dec. 19. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért, mennyi idős vagy?


De a fontosabb kérdés: mi a baj a mostanival, mitől elviselhetetlen?


Sok felesleges program, nem használt dolog lassíthatja - lehet, hogy egy egyszerű "rendrakással" újra tökéletes lenne.

2013. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok (10.es) ez egy elég öreg gép mellesleg két gépből van összerakva. már minden programot töröltem róla de így is elviselhetetlen.van olyan amikor gondol egyet és be se kapcsol csak kb. a 10. inditás után,de volt olyan is amikor csak úgy magátol kikapcsolt (és nem azért mert túlmelegedett) már kb 6szor hívtunk hozzá szerelőt is
2013. dec. 19. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:

50 - 60euer körül van használtan Lenovo T400 , azt már nem találnád elviselhetetlennek :)

Ha nem érdekel az imformatika akkor lehet hogy elég volna neked egy tablet is , 26 körül már van használható , pl :

[link]

2013. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk több esélyed van, ha van rá keret (ha nincs, akkor feleslegesen nyivákolsz nekik, mert akkor se tudják megvenni, ha megérdemled, szükséged van rá, max csak ők érzik még rosszabbul magukat)és olyan szorgos vagy, mint a kisangyal. Alap, hogy csupa jó jegyed legyen és persze a házimunkába is segíts be, ne kelljen érte könyörögni, stb. Ha mellette nincsenek egyéb balhéid, szerintem megveszik. Ha mégse, akkor nyárig valahogy kibírod, elmész dolgozni, abból már össze lehet annyit szedni.

Amúgy meg még nem múlt el karácsony, lehet már rég megvették neked.

2013. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!