Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha felhívom egy ismerősöm aki...

Ha felhívom egy ismerősöm aki jelenleg Németországban van és csak pár másodpercet beszélünk akkor ez a külföldi hívás megjelenik a sima Tmobilos telefonszámlámon? Vagy külön kell kérnem részleteset?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha német számra hívtál akkor igen.
2014. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyar a telefonszám csak jelenleg Németországban van az ismerősöm! Így akkor nem jeleneik meg hanem csak sima belföldi hívásként?
2014. jan. 14. 09:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor csak ő fizet többet,te nem.
2014. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az mindegy kinek kell többet fizetni! Csak így szeretttem volna kideríteni valakiről hogy ott van e ahol mondja! de akkor így nem lehet! azt hittem kiírja,hogy külföldi hívás 1perc vagy valami ilyesmi :(
2014. jan. 14. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az összes mobilos hívásnál a hívó fél szempontjából mindegy, hogy akit hív, az a szolgáltatási körzetén beül tartózkodik, vagy máshol. Te annyit fizetsz, s ugyanúgy fog szerepelni a számlán, mintha ott állt volna melletted.

A különbség az, hogy ezért a hívásért ő is fizet (a fogadott hívásért).

2014. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm! csak nem tudom hogy valaki hazudik e nekem vagy sem é sehogy sem tudom kideríteni :( azt hittem így menni fog
2014. jan. 14. 09:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Valami más ötlet ilyen hívás vagy sms ügyben amiből kiderülne hogy külföldön van e? vagy esetleg emailből valahogy meg lehet tudni? annyira rossz ez,hogy nem tudom sehogy kideríteni :(
2014. jan. 14. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor "külföldi" (=nemzetközi) a hívás, ha maga a szám külföldi.

Azt nem tudhatod, és nem is fogod ebből megtudni, hogy a magyar mobillal hol tartózkodik a hívott fél. Te fizeted a magyar tarifát, és így is jelenik meg neked, ő pedig fizeti a többletet.

2014. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van egy friss hazudós kérdés. Azt is te tetted fel? Valami más lehet a dolog mögött, nem számla, meg ilyenek, mert engem nem szokott érdekelni, hogy ismerősöm ott van-e, ahol mondja magát.
2014. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az nem én voltam! nem számla van a dolog mögött csak amikor megjön abból szerettem volna megtudni hogy telefonáltam e külföldre
2014. jan. 14. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!