Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van furcsa hangja a...

Miért van furcsa hangja a mélynyomómnak?

Figyelt kérdés
van egy 30cm-es mélynyomóm, és elég furcsa hangja van.. mintha belül súrlódna valami.. állandóan. miért? :o mit lehet tennii?

2014. jan. 25. 17:08
 1/4 dirtboy ***** válasza:
miféle nyomó és milyen típusú ládában van?
2014. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
házi készítésű ládába van. a nevét stb. nem tudom. 300w-os
2014. jan. 25. 18:16
 3/4 dirtboy ***** válasza:

így ember legyen a talpán aki kitalálja mi lehet a baj.


ennyi infóval tuti nem kapsz választ


írj ki új kérdést,meg minden infót amit csak el tudsz mondani a nyomóról és a ládáról is,képeket is rakj akkor talán valakinek lesz ötlete.


én a refi csőre tippeltem volna de ha van egyáltalán.

2014. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Súrlódás egyértelműen csévetest deformáció. A lengőtekercset hordozó csévetest túlhajtás, vagy a membránt mozgásra bíró, durva külső behatás miatt eldeformálódott, így hozzáér a pólusvashoz, vagy a kosárhoz.

Te nem tudsz vele mit kezdeni, tekercselő műhelyben úgy csévét/tekercset raknak rá 5-6 eft-ért.

2014. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!