Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Használt már valaki elektromos...

Montalvo oxnard kérdése:

Használt már valaki elektromos cigaretta töltőt? Bevált? Hatékonyabb, mint a "kézi"? (És kérlek, mellőzzétek az olyan evidenciákat, hogy "nem kell dohányozni", "le kell szokni", stb, mert ezekkel tele van a padlás. )

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gondolkoztam rajta, néztem egy online bolt videóit és ugyanúgy rá kell tenni a papírt a töltőre egyesével, mindig töltés előtt szóval szerintem annyit nem gyorsít a munkameneten, hogy kiadjak plusz 10-20 ezer forintot. Ha olyan lenne, hogy betöltök mindent és csak megnyomom a bekapcs gombot akkor oké, de ez sokkal közelebb van a kézi töltőhöz.
2014. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TaKy99 ***** válasza:
100%

Mit értesz azon, hogy "kézi"?...


Hiszen minden normális elektromos cigarettát tölteni kell. Akkutöltőt meg gyárilag kell, hogy kapj hozzá. (max nem 220-ast, hanem 5V-os USB adapterest) Az eldobható akkus csak pénzkidobás (drága)


Vagy a folyadékra gondolsz, hogy nem patronos, hanem utántöltős. Szerintem az eleve jobb megoldás. Sajnos az eldobható patronoknak elég rossz a minősége.

De inkább itt nézz körül: [link]

2014. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TaKy99 ***** válasza:
100%

Ah, oké, totál félreértettem a kérdésed.

Tedd fel ezt is a padlásra, a le kell szokni mellé. :)

2014. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem e-cigiről van szó, hanem sima cigiről. :D
2014. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. febr. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!