Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A world of warcraft-al játszom...

A world of warcraft-al játszom már nagyon rég óta, az fps-em fix-en 60 volt. Tegnap hirtelen elkezdte, hogy random lement 1.2-re minden előzmény nélkül. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már újra tettem a gépemet, a videókártya drivert, mindent megcsináltam, próbáltam a nem integrált videókártyát terhelni a játékkal, most belépéskor 200 fps, de le esik, felmegy, végül 30-10 körül ugrál. Mi lehet a probléma?

A gépem: Samsung, Videokártya:Intel (R) HD Graphics Family (3953432 KB) és NVIDIA GeForce GT 520MX (1024 MB) (persze lapos) proci: intel core i3 2300Mhz. élményindex-nél a window aero teljesítménye 2.9-volt, most a kátékra szolgáló és az aero is 6.5 a proci pedig 4.3



2014. febr. 23. 12:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!