Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Lenovo...

Mi a véleményetek a Lenovo laptopokról? Mennyivel rosszabbak mint pl egy Asus vagy Acer laptop?

Figyelt kérdés
Memória: 2048 MB, HDD: 250 GB, Vista, Wireless LAN A/B/G
2009. dec. 20. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez első sorban attól függ mire szertnéd használni.
2009. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
programozásra, hobbi célokra. net... gépezés, írás...
2009. dec. 20. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Programozásra? Ne haragudj, ha csak ennyi paramétert adsz meg egy laptopról, akkor ne akarj programozni. Ezekkel a paraméterekkel sok mindent így nem lehet kezdeni. (Mintha megkérdeznéd azt, hogy melyik a jobb, a merci vagy a bmw, és azt írnád le paraméternek, hogy hátsókerékmeghajtásúak.) Proci, videokártya?

Amúgy a Lenovokkal sok baj nincs, de persze nem egy kategória a Dell-lel ("legminőségibb"), de talán egy kicsit a HP alatt van. De még jó minőségűnek lehet mondani, nem olyanm mint egy Fujitsu

2009. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17:59-esnek: Khm, baromság amit írsz... Lenovoból a thinkpad széria az ver mindent minőségre, mindig a leginnovatívabb termékek, minden gyártó tőlük másol a legtöbb esetben. Szerinted ki találta ki a kijelzőkeretbe épített wifi antennát? hát az IBM ami mára lenovo lett.. Minőség terén nincs a hp alatt, a dell-el egy lapon lehet őket említeni, tény, hogy nem olyan szépen formatervezettek, de egy thinpad nem fogja neked megadni magát 3év után, mint pl egy hp. A Dell is jó nagyon, de nem mondanám, hogy sokkal jobb mint a lenovo, ez csak az európai sznobság, hogy kínaiak vették meg a brandet és már szar. NEM SZAR, az IBM-es mérnökök is mentek a lenovonak dolgozni, a fejlesztés amerikában folyik. Jah és az igényesebb cégek mind lenovo-t vesznek...
2009. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igaz, kicsit szűken fogalmaztam. erről a laptopról lenne szó: [link]


szerintem minden stimmel rajta, bár nem tudom mi az, hogy az aksi 6 cellás?

2009. dec. 20. 21:45
 6/9 anonim válasza:

nekem van egy magan Asus es egy ceges Lenovo Thinkpadem.

Az Asusom messze formatervezettebb, vsizont joval serulekenyebb is mint a Lenovo. A Thinkpad-del sosem volt semmi baj, pedig ralepett a felesegem, leontottuk kolaval, megfagyott, megfott... mindig mukodott. Az Asust viszont el kellett vinnem javitani mert ket csepp viz rakerult, viszont 3 nap alatt elvitte a futar, megjavitottak es mar hoztak is vissza, mindezt ingyen es bermentve.

Szal... mire kell?:)

2009. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
elirtam... szal meg kellett javittatnom, nem elvinnem...
2009. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazából semmi komoly célra nem kell, alapszintű programozásra fogom használni, meg hobbi célra.
2009. dec. 20. 21:56
 9/9 anonim válasza:

ha megfogadsz egy tanacsot, Celeron processorral ellatott laptopot ne vegyel... nehany ezer Ft-tal tobbert joval erosebb CPU-val ellatott termeket talalsz.

Hobbi celra nyugodtan vehetsz akar Leonovot, akar Asust, Dell-t sztem ennyiert nem adnak, fenti kettore 2ev garit adnak.

2009. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!