Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem a LIDL-be egy TRONIC...

Clower13 kérdése:

Vettem a LIDL-be egy TRONIC akkutöltőt, de nem működik rendesen, állandóan hibát jelez. Van valakinek vele tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ha beleteszek egy akkut akkor elkezdi frissíteni aztán tölteni, majd egy 2-5 perc múlva villog a battery defect. Persze nem tölti tovább, csak úgy ha játszok vele és átrakosgatom az elemeket, így mindig tölt egy kicsit. De ez azért nem megoldás! Probáltam 500, 2100, 2300, 2700 mA-st is !

2014. ápr. 21. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Van rá garancia, nem? Akkor?
2014. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csabesz80 válasza:
Ha jó akkukkal próbáltad és megvan a blokk akkor simán visszaviszed - visszafizetik az árát vagy kapsz újat ha van. Egyébként ezt a "hibát" akkor szokták a töltők produkálni ha az akkuk túlságosan le vannak merülve - az meg nem a töltő hanem az akku hibája. (pl régóta nem töltötted őket és önmagától kisültek)
2014. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!