Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2 ládányi VHS kazettával mit...

2 ládányi VHS kazettával mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Felvettünk anno rá filmeket, meséket, de már lejátszónk se nagyon van hozzá digitalizálni meg nem érdemes.

Hova lehet vinni, valahova beadni vagy valahogy felhasználni esetleg? :)



2014. jún. 20. 13:59
 1/6 anonim válasza:
72%

Elektronikai hulladékok gyűjtőhelyén leadni. Érdeklődj nagyobb szakáruházakban, pl. Média stb., általában átveszik. Én a felesleges számítástechnikai cuccokat pl. az Office Depot-ban szoktam leadni, de a kazettával máshol kell próbálkozni.

Esetleg lehetne keresni olyan intézményeket, ahol még van régi lejátszó, pl. gyerekintézmények, öregek otthona stb., és ajándékként a korosztálynak megfelelően elajándékozni.

Az eladással próbálkozni kicsit necces, ha akadna egyáltalán vevő, mert a jogdíj miatt nem forgalmazhatod.

2014. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Én a sajátjaimat nemrég levittem a szelektív gyűjtőbe és bedobáltam a műanyagos konténerbe. Szerintem nem igazán lehet vele mást kezdeni.
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Várj!! Ami neked már lehet hogy csak felesleg az lehet hogy másnak érték, első sorban azt kéne tudni hogy mik vannak rajtuk. Lehet olyan mesét, vagy filmet vettél fel amit más már rég óta keres.
2014. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Írtam levelet.
2014. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Ha pl.: Angyalföldön laksz, a Hollán Ernő utcában van egy nagyon jó kis régiségbolt, a Kacabajka. Na oda le lehet adni ilyen retro/vintage cuccokat, ráadásul még ha jól tudom kapsz érte valamennyi pénzt is. Megérné, szerintem!
2014. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem odaadhatod ha megvan még
2018. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!