Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Vorson elektronikus basszusg...

A Vorson elektronikus basszusgitár mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Tervezem h megtanulok gitározni es nemismerem a jobb márkákat segítsetek legyszi!!!!!

Előre is köszönöm!!!!!!!!


2008. aug. 1. 15:00
 1/3 anonim válasza:

Szia,


én a Vorson-t nem ajánlom.

Gyenge minőségű, hogy egyebet ne mondjak róla :)

Hm...ha tanuló gitárt keresel, akkor szerintem egy Harley Benton nem rossz első gitárnek.

(persze, mindenkinek lehet más a véleménye)

Mennyit szánsz rá, ez még egy jó kérdés?!

[link]

Nem tudom, hogy ismered-e ezt az oldalt, de javaslom nézz körül :)

2008. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szevasz!


Én basszusozok, és szerintem kezdetnek bármilyen gitár megteszi. De ha később komolyabb lesz a helyzet, akkor már egy gyengébb minőségű (nem feltétlen olcsó) gitár nem biztos, hogy megállja a helyét a színpadon, mert zajos a hangszedője, nem szól tisztán, és fényesen. Szerintem ha az arany-középutat választod, akkor Squier basszusgitár kellene venned. Akármelyik modelljét nézed, mind jó ár-érték arányban.

Én elsősorban vendéglátozok a zenekarommal, de színpadon is szoktunk játszani, pl. most a hétvégén is. Nekem egy Squeir Vintage Modified Jazz Bass-em van, igaz az kb 86ezer HUF, de az olcsóbb Standard, illetve a még-olcsót Affinity széria is, amennyibe kerül, annyiért a legjobbak

2008. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy oan 60-65 rongyot gondoltam de cuccokkal egyutt( kombó heveder jack-jack kabel stb)
2008. aug. 29. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!