Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » LED-eknél mi a különbség a...

LED-eknél mi a különbség a low és a fast flash között? Próbáltam utána járni, de annyit találtam csak hogy az egyik villog, úgy váltja a színeit, a másik meg szép lassan, megszakítás nélkül. Melyik melyik? (RGB LED)

Figyelt kérdés

Valamint ha be akarnám programozni hogy villogjon is, majd utána szép lassan váltakozzon, akkor az nem sikerülhet? Miért bontják ketté? Még nem dolgoztam Ledekkel, ennyit nem értek már csak róluk, többi mind megvan már :)


Szóval ha valaki le tudná írni hogy ez pontosan mi is, nagyon megköszönném!


Választ előre is köszönöm!



2014. júl. 7. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egyik lassan váltogatja a színét, a másik pedig gyorsan. Ennyi a különbség.


Ezeket nem lehet programozni, a LED-be be van építve a meghajtó áramkör, csak táp kell neki. Ha te programozni akarod, akkor ahhoz sima, négy, vagy hat lábú RGB led kell, amit a kész RGB meghajtóhoz kötsz (itt fontos, hogy a meghajtó és a led is azonos legyen (közös anódos, vagy közös katódos, a hatlábút így is, úgy is be lehet kötni ), vagy a saját legyártott RGB vezérlődhöz.

2014. júl. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél ezzel, már azt hiszem meg is van, hogy milyen kell :)
2014. júl. 8. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!