Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen Macbookot ajánlanátok?...

Milyen Macbookot ajánlanátok? Sok internetezésre, és néha-néha egy kis játékra is szeretnem használni. Szeretnem ha a játék nem akadozna, az internet pedig gyors lenne. Macbook Air 13" i7 vagy Macbook Pro 13" i5?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 00:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Macbook Pro Retina 13" i5 *
2014. júl. 9. 00:36
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert feltetlen MacBook? Annak az aranak a felebol kapsz egy ezekre teljesen alkalmas, konfiguracioban a MacBookokkal megegyezo Asus-t vagy HP-t, ami szintugy minosegi. De internetezni, plusz neha egy kis jatekra felesleges erogep. Mondjuk attol is fugg mivel jatszanal, nem mindegy hogy egy C64 emulatort akarsz futtatni vagy a legujabb csucsjatekokat.
2014. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jah !

Legfőképpen a Photoshop CS6-ot szeretnem,hogy jól es gyorsan menjen rajta

2014. júl. 9. 15:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a #2 ra, egy Asus vagy HP WINDOWSos szar sose lesz olyan jo mint egy MacBook meg ha 2-3x annyiba is kerul. Sztem mindegyik nagyon jo, igazabol a penztarcad szabja meg h melyiket valaszd, 1000-3000€ van minden
2014. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha fontos neked hogy könnyen hordozhato es könnyü legyen a gep akkor vegyel Airt, ha meg jobban tetszik a Pro akkor azt:)
2014. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem egy erősebb Air 13" is megfelelhetne nem kell pro ami joval dragabb. De attol fugg, ha lenne ra keretem enis inkabb prot valasztanek.
2014. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha játszani is szeretnél, akkor mindenképp olyan modellt keress, melyben i7 van, 8gb ram és legalább 256-os ssd. Én pár hete vettem egy late 2013-as, 13-as retina prot, i5-tel és 8gb rammal, azonban csak medium grafikán futtatja a legjobb játékokat.
2014. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!