Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Biztonságos-e Ebay-rol SD-kárt...

Biztonságos-e Ebay-rol SD-kártyát rendelni?

Figyelt kérdés
Ezt néztem ki : [link] ,de túl olcsónak találom és félek,h átvernek.Tapasztalat ?:)

2014. júl. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez éppen átverés mert csak 8 gigás.

Én már vettem párszor ebayről sd kártyát, általában addig bírták mint az itthon vásároltak

2014. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

eBay-ről jóra értékelt eladótól mindig biztonságos rendelni, hisz Paypal-el kell fizetni, és ha bármi gond van visszakapod a pénzed.

Szóval rendeld meg nyugodtan, és ha mégsem 32 gigás, vagy valami baj van vele, akkor visszakéred a pénzed, ráadásul vissza sem kell küldened a cuccot.


De egyébként nem ajánlom ezt a memókártyát. Márkátlan, lassú szar, valószínűleg nem is 32 gigás, csak a baj van vele.

Memóriakártyából tényleg vegyél egy márkásat, az sem olyan drága.

2014. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon gyanús volt ez az sd kártya úgyh inkább tényleg nézek márkásat :)
2014. júl. 27. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, soha többé nem veszel magyar boltban memóriakártyát.

Részben mert így elkerülöd a nálunk meglevő szerzői jogi sarcot, elkerülöd a 27% áfát, és amúgy is olcsóbb minden.


De ha rám hallgatsz, az ebay-jel sem sokat vacakolsz ilyen téren. Az aliexpress sokkal jobb. :)

2014. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ui. Te tényleg elhiszed, hogy a márkás memóriakártya jobb, mint a nem márkás?


A világban van kb három üzem, ahol ezek készülnek. Mindegyik kártya ugyanarról a sorról kerül le, ne legyél már ennyire szerencsétlen.

Pár dollárért is jót kapsz!!!

2014. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem itt annyira a márkáról nincs is szó.Csak 10$-ért 32GB vagy 64GB hát nem is tudom.. de szerintem ezt fogom megrendelni :) [link]
2014. júl. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!